Суперкомпјутер пресмета колкави се шансите Македонија да стане европски првак

Кои се главни фаворити за златото, кои се селекциите што може да изненадат?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *