Светот во исчекување, нова историска битка на титаните во Париз

Ако има некое полуфинале кое може да се нарече финале пред финале, тоа е Ѓоковиќ - Надал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *