Светскиот првак се плаши од ковид-19: Челзи му дозволи на Канте да не доаѓа на тренинг

Французинот стравува дека ќе си го загрози животот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *