Тајгер Вудс доживеа тешка сообраќајна несреќа (Видео)

Најпопуларниот голф играч со својот автомобил излетал од патот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *