Таткото на Агуеро директно со ѓон: Лажни се солзите на Гвардиола

Леонел де Кастилјо изјави дека не му верува на тренерот на Манчестер сити и го обвини дека не го сакал Кун.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *