Тажна вест – Почина Ацуле, долгогодишниот прв човек на Победа Прилеп

На 74-годишна возраст македонскиот фудбал го загуби Александар Забрчанец.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *