Тенисерка доби грозоморни пораки после пораз (Фото)

Каролин нападната со погрдни зборови, клетви и закани.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *