Тепачка и четири црвени картони по завршувањето на Монако – Лион (Видео)

Неславен крај на дербито во Франција.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *