Тешка повреда на првиот пик од 2017 година, и противниците се држеа за глава (Видео)

Крај на сезоната за кошаркарот на Орландо меџик кој ги скина лигаментите во коленото.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *