Тешко дека Милионерите ќе може да одбијат – Европскиот првак нуди богатство за Халанд

Челзи има два начини како да ја купи норвешката гол-машина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *