Тикет на голови со „Квоти на денот“ за убава добивка

Доколку се одлучите да ги одиграте натпреварите од „Квоти на денот“ можете да составите убав тикет со квота рамна на 50 во Sport Life. Петте натпревари се со квота помеѓу 2 и 2.30.

Натпреварот Манчестер Сити – Ливерпул може да го одиграте двете екипи да постигнат голо, но и да има голови во двете полувремиња. Квотата за оваа игра е 2.25.

Арсенал во борбата за титулата ќе го совлада Лидс Јунајтед и притоа на мечот ќе има од два до четири погодоци. Квотата е одлична, 2.15.

Мечот Интер – Фиорентина можете да го одиграте да победи домаќинот или да биде нерешено, двојна шанса, но и двете екипи да постигнат погодок на овој натпревар. Квотата е 2.25.

Голови се очекуваат и на натпреварот Баер Минхен – Борусија Дортмунд. Предлог да одиграте домашните да постигнат најмалку два погодоци, но гол да постигне и екипата на Борусија. Квотата е рамно 2.

Последниот натпревар од понудата на „Квоти на денот“ е Јувентус – Верона. Домашните се фаворити и се очекува да постигнат барем по еден погодок во двете полувремиња. Квотата е одлична, 2.30.

- Оглас -

Најнови вести