Тимот со најмалку нерешени во Серија А конечно ремизира во спектакуларен меч!

Три пенали, од кои два по 88-мата минута, пресврти, поништен гол, автогол, сето ова се случуваше на стадионот „Мапеи“.

Слични вести...