Точно 11 е квотата на три меча кои се реална опција

Три меча, а вкупен коефициент од точно 11 прават денешните Квоти на денот. Голови треба да има на дуелот од вотрата Бундеслига меѓу Динамо Дрезден и Хамбургер, па опцијата 1+I&3+ носи коефициент 2.15.

Во Премиер лигата, Брајтон, кој игра солидно сезонава, е домаќин на Кристал палас, па не треба да се очекува гостите да изненадат. За 1Х&2-4 коефициентот е 2.15.

И Ница на свој терен не смее да загуби од Нант, во меч на кој двете екипи би постигнале погодок за добитен коефициент од 2.40.

- Оглас -

Најнови вести