Толисо ќе мине тежок период, ја оперираше тетивата, паузата ќе биде долга

Францускиот ас од Баерн Минхен беше опериран денеска и ќе мора да мине долг период на рехабилитација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *