Томовски ја спушти ролетната во Норвешка, Вардар и Елверум бијат голема битка за победа

Голманот на Вардар бранеше феноменално во првото полувреме по кое двојниот европски првак и домаќинот се во егал, 13:13

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *