Тотална доминација: Кралот на земјата му одржа лекција на првиот светски рекет и се израмни со Федерер (видео)

Рекордна 13-та титула за Надал на Ролан Гарос, сега има 20 гренслем титули исто колку и Федерер

Слични вести...