Традицијата и квотите во Sport Life велат дека Шкендија ќе победи

Во Тетово се игра дербито со кое ќе се комплетира шестото коло од Првата лига.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *