Традиционална групна фотографија: Македонија е подготвена за ЕП! (фото)

Фудбалерите потврдија со кои дресови ќе настапат

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *