Трагедија – Почина клупската легенда на Јута Џез

Марк Итон е пронајден мртов во Парк сити во Јута, а се уште се нејасни причините за смртта на двојниот најдобар дефанзивец во НБА лигата

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *