Трајковски и соиграчите го фатија последниот воз во битката за опстанок – Будимир ја разбуди Мајорка, настрада Селта

Александар Трајковски играше десеттина минути, но мечот веќе беше решен во корист на домаќинот, кој победи убедливо со 5:1.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *