Трајковски: Ја победивме Германија, тоа е доволен доказ дека заслужено сме на ЕП!

Како што се наближува стартот на континенталниот репрезентативец турнир, така мотивацијата и самодовербата на репрезентативците се зголемува

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *