Требаше да биде новиот Кака, но за осум години одигра само три меча за Челзи

Бразилецот е играч со најдолг стаж во лондонскиот клуб, но речиси никој и да не го знае

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *