Требаше да биде новиот Меси во времето на Гвардиола во Барса, а сега игра во четврта лига

Не го искористи талентот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *