Требаше да биде спектакл, испадна дебакл – Вестбрук имаше повеќе загубени топки од поени во дебито за Лејкерси (Видео)

Новиот бек на тимот од Лос Анџелес го одигра првиот меч за најтрофејниот клуб во НБА и постигна само 2 поени, со дури 6 загубени топки за 18 минути игра

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *