Тренерот на Баерн е задоволен иако неговиот тим загуби првпат по две години во ЛШ

Ханс-Дитер Флик верува дека уште ништо не е загубено.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *