Тренерот на Бешикташ ќе заплачеше од страв додека го вакцинираа, цел свет му се смее (Видео)

Големото име на турскиот фудбал се покажа како кукавица кога требаше да го боцнат.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *