Тренерот на Хајдук: Имаме многу навивачи во Македонија, утре да ги израдуваме со победа

Хари Вукас е оптимист за утрешниот квалификациски меч против Ренова за пробив во фаза по групи во Лигата на Европа.

Слични вести...