Тргна возот на радост на навивачите – И на култниот стадион ќе се игра ЕП со гледачи на трибините

Букурешт, Рим, Санкт Петербург, Копенхаген, Амстердам сега и Билбао потврдија дека ќе дозволат ограничен број гледачи за континенталниот шампионат во јуни и јули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *