Три големи имиња се кандидати за селектор на Косово, меѓу фаворитите е Роберто Карлос!

По разделбата со Шаланде, нашите соседи преговараат со славни ликови од светот на фудбалот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *