Три квоти на денот, двоцифрен вкупен коефициент, головите носат убави добивки

За финалето на младинското ЕП, не треба да ја заобиколите квотата на Sport Life доколку мислите дека ќе има голови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *