Тричковски: Поразите од Австрија се мотивација. Бејтулаи: Навивачите треба да ни веруваат!

Фудбалерите најавуваат паметна игра и бараат фановите да имаат доверба во нив.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *