Трилингот фаворити со Квоти на денот прават тикет со одличен коефициент од 20.25 (Фото)

Денеска се играат доста пријателски натпревари, двa од нив и плус квалификациски дуел за СП се со интересни игри и специјални коефициенти во Квоти на денот на Sport Life.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *