Триото Квоти на денот прават коефициент од 13.38

Петочните Квоти на денот се тука и тие заеднички прават коефициент од 13.38.

Ајндховен и Де Графшап ќе се соочат во доигрувањето од холандската втора лига, а за домаќините да не загубат, како и двата тима да постигнат најмалку по еден гол, има квота од 2.35.

Лутон и Хадерсфилд ќе играат во плејофот од Чемпионшип лигата во Англија, а за да биде добитна квотата од 2.15, потребно е домаќините исто така да не загубат, а бројот на погодоци да изнесува од нула до два.

Бенфика е фаворит на гостувањето кај Пасош де Фереира, а покрај нивен триумф, потребно е да видиме од два до четири погодоци, нешто за што има квота од 2.65.

- Оглас -

Најнови вести