Трите квоти на денот прават вкупен коефициент од 12.6

Денешните три предложени Квоти на денот носат вкупен коефициент од 12.66 и вреди да се разгледаат и да се уплатат.

Ако верувате дека Манчестер јунајтед нема да загуби дома од Вулверхемптон, но дека и гостите ќе дадат гол, треба да уплатите во Sport Life бидејќи за овој предлог (1Х и ГГ) квотата е 2.45.

Победа на Вилјареал над Леванте во меч со 2 до 4 гола носи коефициент од 2.35.

Последниот предлог носи квота од 2.20, а тоа е на мечот Кадис – Севилја во двете полувремиња да има барем по еден гол.

- Оглас -

Најнови вести