Црн кошаркар на Орландо шокираше на НБА меч, одби да клекне за време на химната (Видео)

Ајзак е првиот кој не клечеше и не носеше маичка со анти-расистичка порака.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *