„Црно“ им се пишува: Халанд е лут, гневот ќе го истури врз Севилја

Со оглед на тоа во каква форма е голгетерот на Дортмунд, Андалузијците може многу да страдаат на „Сигнал Идуна парк“

Слични вести...