ЦСКА Москва околу Нова година два домашни меча ќе игра во Калининград

Евролига ќе се игра во градот кој се наоѓа помеѓу Полска и Литванија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *