Тухел со Челзи прави чуда, му успеа нешто што досега никој не го направил против Симеоне

Англискиот тим игра како во транс.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *