Панцерите „засилени“ и со германската Дилета Леота (Фото)

Една од најпознатите и најубавите германски новинарки секогаш патува со националниот тим

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *