Турам говореше за расизмот, а Матераци му врати со жесток одговор

Некогашните легенди на Серија А имаа своевидно „препукување“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *