Турците со победа во Рига ќе ја прекинат лудата серија на Летонија

Звучи неверојатно, но е вистинито дека Турците немаат триумф на шест меѓусебни дуели со денешниот ривал

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *