Уапсени 18 некогашни НБА-кошаркари, може да завршат во затвор

Обвинети се дека со измама успеале да извлечат четири милиони долари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *