Убава дама седеше во ложата на Ѓоковиќ, сите се прашуваа која е? (Фото)

За време на мечот помеѓу Новак Ѓоковиќ и Тејлор Фриц во Торино, камерите неколку пати во ложата на српскиот тенисер фатија една жена која не е позната за јавноста и досега не се појавувала во ложата, па многумина се запрашаа која е.

Оваа убава дама најмногу внимание ѝ посветувше на ќерката на Новак, Тара, на која ѝ додаваше и боички, па претпоставката е дека станува збор за дадилка.

„Мистериозната жена“ седеше до сопругата на Новак, Јелена. Ѓоковиќ знае да одбере каква жена да му ги чува децата.

- Оглас -

Најнови вести