Учител му одбрани пенал на Депај, но Холанѓанецот пак постави рекорд (Видео)

Прими шест гола, но ќе се фали дека ѝ одбрани пенал на ѕвездата на Барселона.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *