УЕФА ги одбра најдобрите 23-ца играчи во ЛШ, недостасува една голема ѕвезда

Челзи го освои највредниот клупски трофеј во Европа.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *