УЕФА ги одложи финалињата во Лигата на шампионите и во Лигата на Европа за подобри времиња

Европската куќа на фудбалот и формално донесе одлука да се пролонгираат мечевите за титулите во реномираните европски купови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *