Легенда е Гоче – УЕФА го крева моралот на Италија со голот на Пандев против Баерн (Видео)

Убаво потсетување во тешки времиња за Чизмата се моментите кои се паметат, а меѓу нив е и голот на капитенот на македонската репрезентација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *