УЕФА конечно се разбуди – Одложени се натпреварите во Лигата на шампионите и Лигата на Европа

Поради Коронавирусот се одложуваат натпреварите од ЛШ и ЛЕ што требаше да се играат следната седмица.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *