УЕФА одреди шведски судија за мечот на Македонија против Австрија

Овој полицаец е помлад од Горан Пандев, би сакале да има критериум кој повеќе ќе им одговара на македонските фудбалери.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *