УЕФА почна да одбројува и се знае за кого е резервирана десетката!

Од сите репрезентации што ќе бидат на ЕП, од сите кои ќе го носат дресот со бројот 10, се знае кој е најдобриот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *